Tehyläiset luottamusmiehet (päivittyy)

Luottamusmiestoimisto sijaitsee   Mediwest, 2. kerroksessa. Luottamusmiehiä on eri toimipisteissä koko hyvinvointialueella, yhteydenotot mahdollisia puhelimitse, sähköpostilla, kotisivujen kautta tai sopimalla tapaaminen. Jäsenellä on aina oikeus olla luottamusmieheen yhteydessä.

Luottamusmiehet tavattavissa sovittaessa arkisin klo 7-15.00

Päätoiminen pääluottamusmies

Pääneuvottelija

Vesa Maunuksela

työpuh. 050-4744928

kotipuh. 050-5633990

vesa.maunuksela@hyvaep.fi

vesa.maunuksela@tehy.net

vesa.maunuksela@netikka.fi

Päätoiminen luottamusmies 

Pääneuvottelija

Jarmo Latvala

työpuh. 050-4743801

kotipuh. 0500-913472

jarmo.latvala@hyvaep.fi

jarmo.latvala@tehy.net

 

Osa-aikainen pääluottamusmies

Pääneuvottelija

Outi Ulvila

outi.ulvila@hyvaep.fi

Päätoiminen luottamusmies 20.2. alkaen

Anita Panula

Sairaanhoitaja

työpuh. 4111

anita.panula@hyvaep.fi

anita.panula@tehy.net

 

 

 

Päätoiminen luottamusmies

Tanja Rintanen

 

sairaanhoitaja

tanja.rintanen@hyvaep.fi

Osa-aikainen luottamusmies

Marja Pajala

Sairaanhoitaja, A12 

työpuh. 4431

marja.pajala@hyvaep.fi

 

Osa-aikainen pääluottamusmies

Irma Talvitie

osastonhoitaja

irma.talvitie@hyvaep.fi

Osa-aikainen pääluottamusmies

Maria Averjanov

sairaanhoitaja

maria.averjanov@hyvaep.fi

Osa-aikainen pääluottamusmies

Anne Pajuluoma

saraanhoitaja

anne.pajuluoma@hyvaep.fi

 

Osa-aikainen pääluottamusmies

Hannele Korpela

sairaanhoitaja

hannele.korpela@hyvaep.fi

Osa-aikainen pääluottamusmies

Anni Harju

terveydenhoitaja

anni.harju@hyvaep.fi

 

Osa-aikainen luottamusmies

Marita Kuuttila

kätilö

marita.kuuttila@hyvaep.fi