Tehyläiset luottamusmiehet

Luottamusmietoimisto kantasairaalan P-osassa, 2krs.

Luottamusmiehet tavattavissa arkisin klo 7-15.00

Päätoiminen pääluottamusmies

Vesa Maunuksela

työpuh. 050-4744928

kotipuh. 050-5633990

vesa.maunuksela@epshp.fi

vesa.maunuksela@tehy.net

vesa.maunuksela@netikka.fi

Päätoiminen luottamusmies 

Jarmo Latvala

työpuh. 050-4743801

kotipuh. 0500-913472

latvala.jarmo@epshp.fi

jarmo.latvala@tehy.net

 

Luottamusmies

Johanna Haapa-aho

Röntgenhoitaja

työpuh. 4621

johanna.haapa-aho@epshp.fi

Luottamusmies

Jaana Lahtinen

Kätilö

Luottamusmiestoimisto 050-4742617  1.7.-2.8.2019

työpuh. 3006

jaana.lahtinen@epshp.fi

 

Luottamusmies

Marja Pajala

Sairaanhoitaja, A12 

työpuh. 4431

marja.pajala@epshp.fi

 

Luottamusmies

Anita Panula

Sairaanhoitaja, Päivystysalueen varahenkilöstö

työpuh. 4555

anita.panula@epshp.fi